Niezależny serwis motocykli
YAMAHA

Jako niezależny serwis służymy naszym Klientom wiedzą i doświadczeniem zdobywanym przez nasz fachowy zespół na przestrzeni blisko 25 lat!

Specjalizujemy się obsłudze i naprawie motocykli, quadów i skuterów marki YAMAHA.

Doświadczony i wykwalifikowany personel naszego serwisu świadczy najwyższej jakości usługi i indywidualnie podchodzi do potrzeb każdego motocyklisty.

Zapraszamy do korzystania z usług serwisu MAREX MOTOR wyposażonego w liczne specjalistyczne narzędzia oraz precyzyjne urządzenia diagnostyczno - regulacyjne.

przeglądy eksploatacyjne

Wykonaliśmy ponad 2 tysiące przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych w pojazdach YAMAHA! Każdy przegląd wykonujemy ściśle według zaleceń producenta. Dotyczy to zarówno zakresu wykonywanych przez nas czynności, jak i wykorzystanych danych regulacyjnych.

naprawy silników

Nasze zaplecze techniczne i wyposażenie serwisu w bogaty park maszynowy pozwala na przeprowadzenie każdej kompleksowej naprawy w motocyklu, czy quadzie marki YAMAHA.

Na przestrzeni blisko 25 lat pracy zdobywaliśmy doświadczenie, którym dzielimy się dzisiaj z naszymi Klientami.

serwis ogumienia

Świadczymy usługi w zakresie serwisu ogumienia. Posiadamy profesjonalne urządzenia niezbędne do wymiany opon oraz wywarzania kół motocyklowych.

Polecamy opony firmy Dunlop, której jesteśmy oficjalnym Partnerem. Kupując u nas opony Dunlop zyskujesz montaż GRATIS!

specjalistyczny serwis
i regeneracja głowic motocyklowych

Zaawansowana technologia oraz wieloletnie doświadczenie w regeneracji głowic silników motocyklowych. Stosowana przez nas technologia firmy SERDI pozwala przywrócić fabryczne parametry każdej regenerowanej przez nas głowicy.

Nasz specjalistyczny serwis regeneracji głowic znany jest zawodnikom i prywatnym użytkownikom w całym kraju! Profilowanie gniazd zaworowych, dorabianie i osadzanie nowych gniazd czy wymiana prowadnic to zaledwie wybrane czynności, które wykonujemy z największą precyzją od ponad 20-tu lat!

www.regeneracja-glowic.pl

w naszym serwisie
stosujemy produkty smarne YAMALUBE

Produkty smarne można zamówić on-line lub kupić w naszym sklepie na własny użytek.

diagnozy stanu technicznego
oraz wyceny przed zakupem

Świadczymy usługi w zakresie przeglądu i weryfikacji motocykla przed jego planowanym zakupem. Pozwala to zasięgnąć naszej fachowej opinii, co jest wskazane szczególnie przy zakupie używanego jednośladu. Oprócz urządzeń diagnostycznych, które wykorzystujemy podczas diagnozy również dostęp do kodów serwisowych pozwala nam ustalić, czy np. dany motocykl nie uległ wcześniej wywrotce. Przegląd umawiamy z Klientem na dany dzień i godzinę.

Czas diagnozy — od jednej do dwóch godzin